Kullanıcı Sözleşmesi

Temel Koşullar 

1- Takipci-kasma-hilesi.com Instagram ile giriş yapılabilen takipçi ve beğeni yükseltme platformudur. Gereği düşünülen araçlarımızda takip etttirme, beğeni yaptırma, yorum yaptırma ve video izlettirme gibi araçlar tamamıyla ücretsiz sağlanır. 

2- Sistemdeki 'Login' butonlarından herhangi birini kullanarak araçlarımıza erişen kullanıcılar, şifrelerini değiştirmeleri sonucunda tüm araçlardan muaf olur ve gönderdikleri etkileşimler silinir. Bu nedenle yan hesap açarak sisteme giriş yapmanız önerilmektedir. Bu sayede asıl hesabınıza da takipçi ve beğeni göndermeniz mümkündür.

3- Sistemimizi kullanarak erişim kazanmak isteyen hesapların 'Profil resmi' olması zorunludur, aksi takdirde giriş yapsanız dair kredi kazanamaz ve araçları kullanamazsınız. 

4- Instagram hesabı kullanarak giriş yapacağınız platformda havuz sistemi ile çalışan girişler mevcuttur. Bunlar hesabınızı otomatik havuza alır ve farklı profiller tarafından otomatik takipçi kazanmanızı sağlar. Aynı durum sisteme dahil olan diğer hesapları takip etmenizle eş değerdedir.

5- Sitemize giriş yaptığınız hesabı başka panellere girmeyiniz. Aynı zamanda başka panellerde kullandığınız hesapları da buradaki loginler aracılığıyla kullanmayınız.

6- Her takipçi sitesi için aynı bir hesap oluşturmalı ve gönderim otoritesini test ederek kaliteli olanını seçmelisiniz.

7- Birden fazla bol kredili siteyi sizlerle buluşturan kurum olarak ilk seçeneğiniz olmak için çabalıyoruz.

Takipci-kasma-hilesi.com platformundaki giriş bağlantılarını kullanan ve sistem üzerinden etkileşim kazanan tüm kullanıcılar tüm bu sorumlulukları kabul etmiş olur.

Takipçi

İnstagram takipçi kasma, instagram ücretsiz takipçi, instagram takipçi hilesi bedava.

Beğeni

İnstagram beğeni kasma, instagram ücretsiz beğeni, instagram beğeni hilesi bedava.

Yorum

İnstagram yorum kasma, instagram ücretsiz yorum, instagram yorum hilesi bedava.

Sipariş Takip